Career

Strojník vysokotlakého čerpadla

Co Tě čeká:

Budeš pracovat s ojedinělou technikou, kterou by jsi jinde složitě hledal. Tvou pracovní náplní bude obsluha vysokotlakých vodních čerpadel 500 – 3000 bar, které vysokým vodním tlakem pohání příslušenství pro čištění, jako jsou pistole, potrubní hlavy, hlavy pro čištění nádrží, polo roboty a roboty pro čištění tepelných výměníků a dalších technologií. Na přidělené zakázce budeš vedoucí práce a Tvým dalším úkolem bude řídit tým spolupracovníků na daném pracovišti a komunikace se zákazníkem.

Práce je časově náročná, půl roku strávíš noc ve vlastní posteli, půl roku v hotelové posteli. Budeš pracovat jak na Ostravsku, po celé České Republice, ale podíváš se i do Polska, Německa, Slovenska, Maďarska, Rumunska, Bulharska, Slovinska a Chorvatska. Uvidíš provozy našich zákazníků, jako jsou teplárny, uhelné, plynové a jaderné elektrárny, chemické závody, papírny a další velké a technicky zajímavé provozy.

Možná se to zdá již teď moc náročné, ale Tvými spolupracovníky budou pořádní féroví chlapi ve věku 20 – 60 let, kteří mají své rodiny, za kterými se pravidelně vracejí.

Jaké znalosti a dovednosti bys měl mít:

Budeme rádi, když budeš mít v ruce výuční list, ale pokud máš vysokoškolský diplom, jako jiní mezi námi, bereme Tě taky.

Řidičský průkaz sk. B + E. Když tam to E nebude a budeš mít opravdu velkou chuť tuto práci vykonávat, určitě se můžeme domluvit, a rádi Ti se získáním tohoto oprávnění pomůžeme.

Čistý trestní rejstřík. Ale zase, každý v životě může udělat chybu a můžeme si o tom popovídat.

Jak jsi četl, často cestujeme. Pokud Tě baví učit se cizí jazyky a nebo už nějaký umíš, ulehčí Ti to život na cestách.

Co vám můžeme nabídnout:

Pokud máte nějaké dotazy, kontaktujte nás  (tel: +420 734 201 162) nebo klikněte na tlačítko níže a pošlete nám e-mail

Řidič sacího bagru

Co Tě čeká

Tvým úkolem bude řídit nákladní automobil s nástavbou sacího bagru, kterou budeš také obsluhovat. Tvým cílem budou těžké chemické průmysly, jaderné, uhelné a plynové elektrárny, teplárny a papírny. Protože s tebou bude jezdit posádka, která bude instalovat potrubní vedení a provádět samotné odsávací práce, budeš na zakázce vést i svůj tým lidí. Jelikož na místě budeš vedoucí práce, budeš i komunikovat se zákazníkem. Jelikož naše cílové destinace není jenom Ostravsko a Česká Republika, ale i Polsko, Maďarsko, Chorvatsko, Slovinsko, Rumunsko, Německo, Slovensko, nebudeš každý den doma, ale přespíš na hotelích. V autě se nespí, na místě zakázky vždy zařízen hotel. Pro lepší představu bude lepší, když se podíváš na fotky a videa na na našem webu.

Jaké znalosti a dovednosti bys měl mít:

Pro vykonávání této práce budeš potřebovat řidičské oprávnění sk. C, profesní průkaz, kartu řidiče do tachografu, psychologické vyšetření. ADR by byla fajn, ale není podmínkou pro to, aby jsme si neplácli. Trestní rejstřík by jsi měl mít čistý, ale pokud jsi někdy udělal chybu a nebylo to nic vážného, můžeme si o tom promluvit. Měl by být v tobě kousek světáka, protože se nacestuješ po zajimavých místech a pokud jsi technický typ, provozu, kam jezdíme se ti budou líbit. Když budeš umět cizí jazyk, ulehčí Ti to život na cestách.

Co vám můžeme nabídnout:

Pokud máte nějaké dotazy, kontaktujte nás  (tel: +420 734 201 162) nebo klikněte na tlačítko níže a pošlete nám e-mail

Dělník

Co Tě čeká

Budeš pracovat jako dělník a tvou prací bude čištění vysokotlakým vodním paprskem, ať už pistolí, nebo budeš pracovat s potrubními tryskami, ovládat robotické podavače vysokotlaké hadice při čištění tepelných výměníků. Pokud nebude práce zrovna u čištění vodou, tak budeš pracovat většinou s lopatou u sacího bagru, instalovat potrubní sací vedení sacích bagrů.

Není to žádná procházka růžovou zahradou, jednou bude hůř, jednou bude lépe. Pracujeme v těžkých podmínkách provozů jako jsou chemické závody, elektrárny, teplárny, papírny, bioplynové stanice. Nejvíce toho uvidíš, pokud se podíváš na naše webovky, kde je i mnoho videí.

Za prací jezdíme jak na Ostravsku, tak i po celé České Republice a státech jako Maďarsko, Slovinsko, Rumunsko, Chorvatsko, Bulharsko, Polsko, Slovensko, Německo. Pokud vycestujeme, budeš spát na zajištěném hotelu.

Jaké znalosti a dovednosti bys měl mít:

Bylo by fajn, kdyby jsi byl připraven vykonávat fyzicky náročnou práci, kterou děláme za každého počasí.

Řidičský průkaz sk. B. Pokud ho nemáš a měl by jsi vážný zájem si ho udělat, pomůžeme Ti s ním.

Výhodou bude, pokud budeš umět :

Pokud umíš cizí jazyk, ulehčí ti to cestování, ale není to podmínkou pro to, aby jsi se stal součástí našeho týmu

Co vám můžeme nabídnout:

Pokud máte nějaké dotazy, kontaktujte nás  (tel: +420 734 201 162) nebo klikněte na tlačítko níže a pošlete nám e-mail

.

.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

.

.

.

.

.

.

.

.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

.

.

.

.

.